úvod recepty články   diskusia na stiahnutie kontakt
 
 
Nepokoušejte se nikdy posoudit něco, o čem nic nevíte. Nekritizujte nikdy něco slovy "Tomu nevěřím!" Je to totéž, jako byste řekli: "Nic o tom nevím a proto je to nesmysl".
Než označíte ně co za správné nebo nesprávné, za pravdivé nebo nepravdivé, nejdříve to prověřte. Zkušenost je daleko cennější než všechny řeči na světě.
Dr. Walker
hľadať:
 
 
 
 
  • 28.07.2009
    môžete si vypočítať svoje BMI a BMR index
  • 16.05.2009
    spúšťame diskusné fórum na FreshFood.sk
  • 05.05.2009
    spúšťame portál FreshFood.sk


 
 
Efektívne a netoxické metódy boja s rakovinou

Účelom tohto článku bude čitateľom priblížiť a popísať spôsob liečby rakoviny, ktorý je alternatívny k dnešnému konvenčnému pomocou chemoterapie a rádioterapie využívanými súčasnými onkológmi. Slovo alternatívny nepoužívam veľmi rád, keďže to môže budiť dojem nejakej podradnosti, pričom v skutočnosti práve tuto popísaný spôsob je omnoho viac vedeckejší ako už spomínané rádio- a chemoterapie. Preto by som chcel zdôrazniť, že tieto alternatívne metódy je možné použiť nie len ako doplnkové, ale aj ako hlavný samostatný spôsob liečby rakoviny s veľmi vysokou perspektívou jej úplného vyliečenia. To všetko dokonca bez vedľajších účinkov a poškodenia zdravia, ku ktorému bežne dochádza po aplikácii ožarovania alebo chemoterapie. Poznatky, o ktorých sa tu dočítate, sú zhrnutím veľkého množstva alternatívnych pohľadov na liečbu rakoviny do kompaktného celku, vrátané väzieb a vzájomných súvislosti medzi nimi. Taktiež ich je možné aplikovať na liečbu takmer akéhokoľvek typu rakoviny (pľúc, pečene, kostí, žalúdka, prsníka, kože, krvi, pankreasu, obličiek, hrubého čreva, prostaty, atd.). Je tomu tak preto, lebo príčiny vzniku jej rôznych foriem sú v podstate rovnaké. Po splnení určitých predpokladov sa potom toto ochorenie zvykne rozvinúť v najoslabenejšom mieste tela.

čítaj celý článok
 
Výživová (metabolická) liečba rakoviny

‘’Rakovina nie je schopná rozvijať sa a prežiť v zdravom tele’’.

Toto nie je tzv. Alternativna medicína, ale liečba stravou, z ktorej človek žije.

UPOZORNENIE! TENTO ČLÁNOK JE INFORMATÍVNY A NIE PORADENSKÝ. PORAĎTE SA SO SVOJÍM (NAJLEPŠIE VÝŽIVOVYM) LEKÁROM!

Poznámka Kampane za pravdu v medicine: Účelom tohoto materiálu nie je odradiť pacientov od konvenčnej liečby chemoterapiou a ožarovaním. To je na slobodnom rozhodnutí pacienta. Jediným účelom je informovať pacientov s rakovinou o pozadí, ktoré sa za konvenčnou (ortodoxnou) liečbou skrýva. V prípade pochybnosti a neistoty pacient nemusí prerušit chemoterapie a ožarovania a predsa môže podstúpiť túto liečbu stravou a doplnkami I v kombinácii s konvenčnou liečbou. Metabolická liečba (hlavne probiotiká) totiž pomáha znížit vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovaní a pomáha zrekonštruovať zničený imunitný systém.

 

čítaj celý článok
 
Dať či nedať sa zničiť chemoterapiou?

Mnohí sa na nás obraciate s prosbou o pomoc pri mnohých ochoreniach, od ľahkých, až po tie najzávažnejšie, ako napríklad rakovina. Je veľmi neľahké snažiť sa pomôcť ľuďom s touto chorobou a obzvlášť je to ťažké keď nás požiadate o pomoc a rady už v poslednom štádiu rakoviny, zničení toxickými chemoterapiami, ktoré pri väčšine rakovinových ochorení nemajú opodstatnenie a ani opravdivú vedeckú podporu. Je tiež mnoho z vás, ktorým bola práve rakovina zistená a neviete sa rozhodnúť, či chemoterapiu podstúpiť, alebo nie. Hoci rozhodnúť sa nemôžeme za vás, radi vám predstavíme náš postoj.

čítaj celý článok
 
Akné

Ochorenie kože sprevádzané rôznymi symptómami, v závislosti od typu akné. Najčastejšie sú to uhry (komedóny), ktoré môžu byť otvorené s čiernym povrchom, uzavreté, alebo také, ktoré nevidieť (mikrokomedóny). Pri akné sa navyše tvoria rôzne druhy vyrážok, červené a zapálené (papuly), hnisavé (pustuly). V pokročilých a nesprávne liečených stavoch dochádza k intenzívnym zápalom a tvorbe hrbolcov (noduly), ktoré zanechávajú vredovitý výzor kože.


 

 

čítaj celý článok
 
Mám rakovinu - čo mám jesť ?

Výber z knihy

´RAKOVINA -  prečo stále umierame bez spoznania pravdy´,
 

Ako ste sa už iste presvedčili, zmeny v stravovaní sú pre pacientov s rakovinou zásadné. Nemyslite si, že budete úspešní, ak nebudete rešpektovať požiadavky svojho tela na vhodnú výživu. Postoj popredného lekára zaoberajúceho sa výživou, Dr. Maxa Gersona, k zmene v stravovaní pacienta s rakovinou bol nekompromisný. Rakovina je nekompromisná a preto nesmieme pristúpiť k žiadnym ústupkom. Akékoľvek kompromisy z našej strany môžu mať fatálne následky.   
 

čítaj celý článok
 
z knihy - ´RAKOVINA - prečo stále umierame bez spoznania pravdy

Rakovina je jednou z najzávažnejsích chorôb.

Prinášame Vám Výber z knihy

´RAKOVINA -  prečo stále umierame bez spoznania pravdy´

čítaj celý článok
 
Stránka: << < > >>


 
ALERGIA - prirodná liečba
01.12.2009 12:44:49
Magická sila dubovej kôry
01.12.2009 12:33:08
Efektívne a netoxické metódy boja s rakovinou
01.09.2009 19:29:01
Výživová (metabolická) liečba rakoviny
01.09.2009 19:23:17
Kyvadlo
24.08.2009 22:24:14
Mladý jačmeň
05.08.2009 21:27:01
Konopné semienko
04.08.2009 19:51:20
PICKLES - KVASENÁ ZELENINA
29.07.2009 20:54:18
DULA
29.07.2009 20:51:06
Kefír
29.07.2009 20:45:24
 
úvod | recepty | články | diskusné fórum | na stiahnutie | kontakt
Redakčný systém cez Webpodpora.sk